O nas - Akademia Marzeń

Akademię tworzą:

Agnieszka: osoba o gorącym sercu i romantycznej duszy, pragnąca szczęścia dla siebie i swojej rodziny. To co ją wyróżnia to fakt iż chce się tym szczęściem dzielić z innymi.

Już jako młoda dziewczyna doświadczyła wielu rozczarowań. Musiała zacząć życie od nowa. Doświadczenie życiowe, które nabyła, nauczyło ją jak być odporną i radzić sobie z przeciwnościami losu. Jak każda kobieta miewa gorsze i lepsze dni, jednak wiara i siła w potęgę swoich marzeń jest nieustannym bodźcem napędzającym i pcha ją do przodu.

Mówi o sobie, że jest kobietą, która stawia sobie wysoko poprzeczkę w dążeniu do samorealizacji i osiąganiu wcześniej wytyczonych celów. Zawsze wiedziała kim jest i czego chcę. Kilka lat temu jeszcze bardziej uwierzyła, że nie ma rzeczy niemożliwych, że wiara czyni cuda. Wtedy też poczuła, że chce pomagać innym. Akademia Marzeń, która powstała m.in. z jej inicjatywy ma pomagać ludziom przede wszystkim uwierzyć w siebie i w swoje możliwości, dać im więcej wiary i determinacji w dążeniu do wymarzonych celów.

Agnieszka kocha muzykę. Jest to jej drugą niezmiernie ważną pasją. Uwielbia śpiewać i grać, sprawia jej to ogromną przyjemność. Muzyka ją uspokaja i wycisza.

Już od dziecka uwielbiała czytać książki o tematyce rozwoju osobistego i duchowego. Wyznaje kilka podstawowych zasad, którymi kieruje się w życiu:
- zacznij od siebie więcej wymagać,
- postaw sobie konkretne wymagania i cele,
- dąż do tego czego chcesz, a eliminuj wszystko, czego nie chcesz,
- działaj konsekwentnie,
- słuchaj innych, ale myśl po swojemu,
- naucz się zmieniać swoje przekonania i nawyki,
- zacznij działać i zrób więcej niż inni. Da ci to przewagę nad innymi i już staniesz się wyjątkowy.


Tomasz: człowiek bardzo ambitny i dążący do realizacji swoich marzeń. Producent, przedsiębiorca, kompozytor, artysta, nauczyciel i niesamowity motywator. Idzie do przodu nie bacząc na przeciwności. Wieczny optymista. Nie zna słowa: "porażka". Z każdej sytuacji potrafi znaleźć wyjście. Powtarza zawsze: "...pamiętaj! ... jeśli nie drzwiami to oknem...". Zna swoją wartość i wie czego chce od życia. Lubi pomagać innym. Szczery do bólu, ale jak twierdzi nawet najbardziej przykra prawda jest lepsza niż kłamstwo. Ceni wolny czas, który spędza razem z rodziną. Chwyta każdy dzień. Uwielbia jak świeci słońce, które dodaje mu energii i chęci do jeszcze wydajniejszego działania.

Wieloletnia praca z dziećmi i młodzieżą dała mu silną wiarę w swoje umiejętności pedagogiczne. W 2001 roku otworzył Prywatną Szkołę Artystyczną. Firma SINGERTON, którą zarządza to w tej chwili Szkoła Artystyczna (emisja głosu, nauka gry na instrumentach, język angielski, grupy wokalne), Studio Nagrań, Studio Techniczne (kursy informatyczne, kursy elektroniczne).

Z całą pewnością można powiedzieć o nim „człowiek sukcesu”.
Jego motto brzmi: „Ci, którzy lubią to co robią, robią to najlepiej”.